zespół weselny rawicz loading
zespół muzyczny na wesele rawiczzespół muzyczny na wesele z rawicza


zespół weselny z rawicza zespół weselny rawicz

Witamy serdecznie na stronie internetowej zespołu AKORD!


Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczno-konferansjerską imprez na terenie miasta Rawicz.

Specjalnością naszego zespołu jest muzyka rozrywkowa. Gorąco polecamy swoje usługi na: wesela, poprawiny, jubileusze, studniówki, bale, bankiety, eventy (imprezy firmowe), dancingi, zabawy oraz na wszelkie imprezy okolicznościowe, na których nie powinno zabraknąć muzyki tanecznej i wspaniałej zabawy.

Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście do wykonywanej przez nas pracy oraz bogate doświadczenie muzyczne pokryte setkami zagranych i udanych imprez muzycznych.

Jesteśmy zespołem muzycznym z Poznania. Najczęściej swoje usługi oferujemy na terenie dziecięciu województw. Odległość nie ma dla nas problemu, posiadając własny transport jesteśmy gotowi poprowadzić profesjonalnie każdą imprezę w Waszem rejonie.Ponieważ zajmujemy się wykonywaniem usług muzycznych w Rawiczu lubimy takie słowa jak:

zespół Rawicz, zespół weselny Rawicz, zespół na wesele Rawicz, zespół na wesela Rawicz, zespół muzyczny Rawicz, zespół muzyczny na wesele Rawicz, zespół muzyczny na wesela Rawicz, zespoły muzyczne Rawicz, zespoły na wesele Rawicz, zespoły na wesela Rawicz, zespoły weselne Rawicz, orkiestra Rawicz, orkiestra weselna Rawicz, orkiestra na wesele Rawicz, orkiestra na wesela Rawicz, orkiestry weselne Rawicz, kapela Rawicz, kapela weselna Rawicz, kapela na wesele Rawicz, kapela na wesela Rawicz, kapela muzyczna Rawicz, kapele na wesele Rawicz, kapele na wesela Rawicz, kapele weselne Rawicz.

AKORD - zespół muzyczny na wesele. Zespół weselny. Zespoły weselne: Wielkopolska - Poznań.